פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

תיקון סמסונג

מכשירי הסמסונג גלקסי נפוצים מאוד כיום. בתחילה הושק דגם הסמסונג גלקסי S1  שהיווה פריצת דלת לסדרה שלמה של מכשירים מוצלחים.

המכשירים נבדלים זה מזה במאפיינים שונים.  בין היתר באיכות המסך, סוללה חזקה יותר וכו'.

כשיש בעיה במכשיר

כמו בכל מכשיר, גם בדגמי הגלקסי לעתים הסוללה נגמרת במהירות יחסית, המסך נשבר  או המכשיר נפל למים, ואנו  זקוקים לפתרון מיידי. כאשר המכשיר היקר שלכם ניזוק, אתם רוצים לפנות למעבדה מקצועית ואמינה המתמחה בתיקון מכשירי סמסונג גלקסי. כדי שהמכשיר ישוב להיות תקין לחלוטין בדיוק כפי שהיה לפני הנזק.

המעבדה שעושה את כל ההבדל

מכשיר הגלקסי שלכם לא נטען כראוי? סמסונג גלקסי 7S שברשותכם חווה לאחרונה טלטלה מסחררת וכעת שוכב לו בפינת החדר ללא שימוש? אנו ב-GetCell נעשה את הכול כדי להעניק לכם שירות לתקן את מכשיר הסמסונג גלקסי שלכם באיכות ומקצועיות!!

בתיקון במעבדת Getcell תוכלו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות:

  • Getcell מעניקה אחריות לכל תיקון של 30 יום
  • הטכנאים של ב-GetCell יודעים שהם צריכים לשמור על ראש פתוח כאשר מדובר בתיקון מכשירים. כי גם כאשר מתקנים את המצלמה של גלקסי 6S תמיד אפשר לגלות איזה פגם במסך או בעיה ברכיב מתכתי פנימי הנאכל על ידי נזקי קורוזיה. היו סמוכים ובטוחים שכאשר הטכנאים מגלים בעיה נוספת, הם לא מהססים לפעול בכדי לתקן גם אותה והכול תוך כדי שקיפות מלאה ובאישור הלקוח מראש.
  • במעבדת הסלולר עובדים מספר רב של טכנאים מומחים כאשר לכל צוות טכנאים אחריות על מגוון מכשירים אחר בכדי להתמקצע בצורה המהירה והטובה ביותר.
  • סמסונג גלקסי מתחלק לדגמים רבים. כל תת-צוות טכנאים ב-GetCell אחראי על דגם אחר. כך שאם אתם מבקשים לבצע תיקון מכשירי סמסונג גלקסי, תקבלו שירות מהיר, ממוקד ואיכותי על ידי הטכנאי המקצועי ובעל הניסיון הרב ביותר.
  • טכנאי מעבדת Getcell הנם מקצועיים ונבחרו בפקידה לאחר שעברו את ההכשרה הנדרשת והמקיפה בכדי לטפל במכשירכם

 לדעת מה מצבו של המכשיר אונליין

לא יכולים להיפרד מהאייפון שלכם? לא מצליחים להתרכז בעבודה כשהמכשיר נמצא בתיקון? באמצעות שירות GetStatus ניתן להתעדכן על סטטוס הטיפול במכשירכם בכל עת. כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר GetCell, ולהשתמש במספר הקריאה שקיבלתם בזמן הכנסת המכשיר לתיקון. כך תוכלו לקבל עדכונים בזמן אמת לגבי מצבו של המכשיר היקר ללבכם וסטטוס הטיפול שלו.