פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

תיקון מכשירי LG

המיתוג שבו משתמשת החברה הקוריאנית LG הוא Life's Good (כווריאציה של ראשי התיבות לשם המכשיר). ואכן, בזכות מכשירי LG החיים לא יכולים להיות יפים יותר. אין כמו מכשיר LG דור 3 או 4 כדי שילווה אותנו לאורך כל היום – יקפיץ לנו הודעות מאתרי חדשות, יודיע לנו מתי יש רכבת מתל אביב לבאר שבע, יחבר ביננו לבין חבר קרוב שלא שוחחנו עמו במשך זמן רב ויתריע על מקום חנייה קרוב. יכולות אלה ואחרות מתאפשרות בזכות האפליקציות שרצות בקלות על המכשירים החזקים הללו.

כשהמכשיר נשבר מה עושים?

כאשר יש תקלה במכשיר ה-lg שלנו, החיים הופכים לטובים קצת פחות. לפתע, אנו מאבדים את הקשר שלנו עם העולם שבחוץ. תיקון מכשירים ניידים של lg אינו עניין של מה בכך. חשוב לפנות לטכנאים מקצועיים המכירים את מלאכת התיקון על בוריה, שיוכלו לעזור בהתאם לצורך. כי כאשר מדובר בתיקונים מורכבים הדורשים את פירוק המכשיר כמו החלפת מסך lg או החלפת סוללה, נדרשת מעורבות של טכנאים מיומנים במיוחד.

GetCell – המעבדה שעושה את כל ההבדל

מחפשים מעבדת סלולר טובה שנותנת יחס אישי ללקוחותיה ומציעה שירותים מקצועיים?? כמה סיבות טובות לפנות אלינו:

  • ב-GetCell ההכשרה היא חובה ולא רשות. הטכנאים עוברים קורס של מספר חודשים לפני שהם נוגעים בכלל במכשיר ה-lg שלכם. כך שהטכנאים שלנו מסוגלים להתמודד עם כל תקלה העומדת בפניהם במקצועיות ואמינות.
  • הטכנאים מנוסים בביצוע תיקון מכשירים ניידים lg, ובייחוד בהחלפת מסך. כידוע, חלק גדול ביותר מהבעיות במכשיר הסלולרי נגרמות בשל ליקויים בתפקוד המסך.
  • הטכנאים שלנו משתמשים בציוד חדיש ומשוכלל כדי לטפל במכשיר הסלולרי שלכם.
  • GetCell ממוקמת בנחלת יצחק 38, תל אביב ופתוחה במשך רוב שעות היום.
  • בתוספת תשלום סמלי, תוכלו לקבל מכשיר חלופי במקום ה-lg הנמצא במעבדה לצורך תיקון.
  • הטכנאים של GetCell מתקנים את כל סוגי מכשירי ה-lg. לכל דגם אחרי צוות משלו, כך שתוכלו לקבל את המכשיר שלכם בחזרה במהירות האפשרית.
  • השירות GetStatus מאפשר לכם להתעדכן במצבו של מכשיר ה-lg שלכם בכל רגע נתון ובזמן אמת באתר.

 הצורך במעבדה מקצועית

תיקון מכשירים ניידים lg אינו עניין של מה בכך. אם אתם חושדים שיש בעיה כלשהי במכשירכם, אל תנסו לבצע את התיקונים בבית. במעבדה מקצועית יוכלו לאבחן בקלות את המכשיר שלכם ולתקן אותו במיומנות.

אז אם המסך של ה-lg נכבה לעתים קרובות ואם הסוללה נגמרת במהירות, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולתת לצוות המקצועי של GetCell לטפל במכשירכם.