פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

תיקון אייפון

אנשים רבים אוהבים להשתמש באייפון. הוא נחשב למאובטח, נוח לשימוש ומסוגל לבצע פקודות קוליות, אך כאשר יש בו תקלה, רבים מאיתנו מרגישים שהם מנותקים מן העולם. כדי להתגבר על הבעיה מציעה חברת GetCell שירותי תיקונים מקצועיים בכל תקלה – בין אם מדובר בתיקון מורכב כמו החלפת מסך ובין אם מדובר בתיקון ארוך כמו ניקוי נזקי קורוזיה, לאחר שהמכשיר שלכם נפל לתוך המים.

מתקנים את האיפון במעבדת סלולר מקצועית בתל אביב

כאשר מדובר בבריאותו של מכשיר האייפון שלכם, אתם רוצים לדעת שהוא נמצא בידיים טובות. פנו ל-GetCell תיהנו משירות ייחודי ממספר סיבות:

  • אצלנו ב Getcell עובדים רק טכנאים מקצועיים, מנוסים ואשר עבו הכשרה ייעודית. טכנאי לא יכול לגשת לבצע תיקון אייפון מורכב כמו בהחלפת מסך, אלא אם כן עבר קורס סלולר ייחודי ובעל שנות ותק בתחום.
  • אנו נותנים אחריות לכל התיקונים שלנו לתקופה של 30 יום.
  • ישנה אפשרות תיקון מיידית של המכשיר וזאת תוך ביצוע בדיקה כללית למכשיר.
  • במעבדה של GetCell עובדים מספר רב של טכנאים, כאשר ישנם טכנאים המתמחים אף בדגמי קצה ספציפיים.
  • בתום תיקון המכשיר ע"י הטכנאי שלנו, מועבר המכשיר לטכנאי בקרת איכות (טכנאי אחר המתמחה בנושא בקרת איכות), שמבצע בדיקות QC למכשיר על מנת לוודא תקינות מושלמת של המכשיר, טרם ההחזרה ללקוח.

מדוע לא מומלץ לתקן את האייפון לבד

ישנם אנשים המעוניינים לחסוך זמן, ולכן הם מנסים לבצע תיקון באייפון בעצמם. זה יכול להיות החלפת מסך או החלפת סוללה. העניין הוא שתיקונים חובבניים אלה, אם אינם מבוצעים על ידי טכנאים מקצועיים שעברו הכשרה של כמה חודשים טובים, עלולים לפגוע ברכיבי המכשיר ולהסב נזק חמור יותר לאייפון.

אנו ב – GetCell נשמח לתת לכם שירות מקצועי מהיר ואדיב במעבדה שלנו בת"א