פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

נפטרים מהאפליקציה הבלתי רצויה – המדריך למחיקת אפליקציות

מאז הופעתם של מכשירי הסלולר אנו מוקפים באפליקציות. אפליקציות חדשות נוצרות לעתים קרובות ומורדות אל מכשירי הטלפון החכם. אנשים משתמשים באפליקציות למגוון רחב של מטרות: כדי להתכתב עם חברים באמצעות הודעות טקסט מהירות, כדי לאתר את החנייה הקרובה למקום שבו הם נמצאים ברגע נתון, על מנת לבדוק את זמני קווי האוטובוס, וכמובן במטרה להעביר את הזמן במשחק טוב. אבל לא כל האפליקציות טובות ומוצלחות, ולפעמים האדם יהיה מעוניין להסיר אותן.

מדוע כדאי להסיר אפליקציה שאינה בשימוש?

במכשיר הסלולר שלנו ניתן להתקין אפליקציות רבות, אבל בפועל אנו משתמשים רק בשתיים או שלוש אפליקציות מדי יום ביומו. ישנן אפליקציות הזוכות לשימוש אינטנסיבי רק פעם בחודש ובאחרות איננו נוגעים כלל. אפליקציות שאינן נמצאות בשימוש זמן רב עלולות לפגוע בביצועים של המכשיר, לתפוס הרבה מקום, להאט אותו וגם לגרום לסוללה שלכם להיגמר מהר יותר. אז אם אינכם מעוניינים לחפש שקע במקום ציבורי כדי להטעין בכל פעם את המכשיר, מומלץ להסיר את האפליקציות  שלא בשימוש.

איך מסירים אפליקציה – המדריך

מעוניינים להסיר את האפליקציה שאינה נמצאת בשימוש כבר זמן רב?

כך עושים זאת:

באנדרואיד:

  • בתפריט יש להיכנס לתפריט של "הגדרות" (גלגל השיניים)
  • לבחור בקטגוריה "יישומים ומקורות"
  • ללחוץ על "נהל יישומים"
  • לבחור את האפליקציה שמעוניינים להסיר וללחוץ על "הסר התקנה"
  • אשרו את הפעולה והאפליקציה תוסר

באייפון:

  • במסך הבית של המכשיר לחצו על "הגדרות"
  • לאחר מכן עברו ל"כללי", "שימוש" ולבסוף ל"ניהול אחסון"
  • ב"ניהול אחסון" תופיע רשימה של אפליקציות. בחרו את האפליקציה שאתם מעוניינים למחוק
  • לחצו על "מחק"
  • אשרו את המחיקה כדי להסיר את האפליקציה

מה קורה כשלא מצליחים למחוק את האפליקציה?

כן, גם זה קורה לפעמים. אתם מנסים ומנסים למחוק את האפליקציה הבלתי פעילה, קוראים מדריכים ברשת, לוחצים על "מחק" ו… שום דבר אינו קורה. במקום זאת, האפליקציה ממשיכה לבזבז לכם את הסוללה ומסרבת לפנות את המקום במכשיר. אך אל דאגה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות למעבדת סלולר מקצועית וצוות אמין ומקצועי יוכל לטפל בבעיה בקלות ובמהירות. במעבדת GetCell תוכלו לקבל שירותי איכותי ולהיפטר אחת ולתמיד מהאפליקציה העקשנית.

אילו שירותים נוספים ניתנים במעבדה?

מעבר למחיקת האפליקציה, ניתן ליהנות ממגוון רחב של שירותים נוספים שמציעה מעבדת התיקונים GetCell. לדוגמה, אם יש סדקים במסך שלכם ואם הוא התנפץ לרסיסים כתוצאה מפגיעה חזקה במיוחד, תוכלו לפנות למעבדה ולקבל שירות החלפת מסך על ידי טובי המומחים. מבין התיקונים הנוספים ניתן להזכיר החלפת סוללה, החלפת שקע אוזניות, וכמובן – ניקוי קורוזיה במקרים שבהם המכשיר שלכם בא במגע עם נוזלים.

וזה עוד לא הכול, ב- GetCell תקבלו שירותים במסגרת מסלולים מיוחדים כדוגמת עדכון סטטוס טיפול במכשיר בזמן אמת באתר Getcell. כך שתוכלו להתעדכן ולדעת באיזה שלב של התיקון נמצא המכשיר שלכם בכל זמן.