פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

גלקסי S8 וגלקסי S8 פלוס שעושים את כל ההבדל

מאז שהגיעה אלינו, מערכת ההפעלה אנדרואיד עושה חיל בקרב משתמשים. מדובר במערכת ידידותית למשתמש אשר הפכה לנחלתם של מכשירים רבים, וביניהם גם מכשירי הגלקסי האיכותיים. ואם כבר מדברים על מכשירים אלה, אז אי אפשר שלא להזכיר את גלקסי 8 וגלקסי 8 פלוס אשר יצאו אחד אחרי השני.

תאומים בלתי זהים

מבחינת מאפייני המפרט, שני המכשירים זהים כמעט לחלוטין, אם כי לא ניתן להגיד שהם תאומים זהים, מכיוון שממבט ראשון הם נראים שונים למדיי. גלקסי S8 הוא האח הצעיר המגיע עם מסך של 5.8 אינץ', בעוד גלקסי S8 פלוס הוא האח הגדול הכולל מסך של 6.2 אינץ'. בהתאם לכך, לגלקסי S8 סוללה בעלת קיבולת של 3,000 mAh בעוד הסוללה של גלקסי S8 פלוס חזקה מעט יותר ומגיעה עם קיבולת של 3,500 mAh.

כאמור, גלקסי S8 וגלקסי S8 פלוס הם שני מכשירים זהים למדיי. אלה כמה מאפיינים שמאחדים ביניהם:

  • המסך – הרזולוציה של המסכים היא QHD+ וצפיפות פיקסלים של 1,440 X 2,960.
  • מצלמות – לשני המכשירים מצלמות איכותיות של 12 מגה פיקסל. גם המצלמה הקדמית מצלמת באיכות גבוהה למדיי של 8 מגה פיקסל, והיא כוללת גם פוקוס אוטומטי. מצלמות אלה מצוידות בטכנולוגיה משוכללת שמאפשרת להם לדעת מהו האובייקט שאתם עומדים לצלם.
  • מערכת ההפעלה – גלקסי S8 וגלקסי S8 פלוס פועלים על מערכת ההפעלה אנדרואיד 7, וכן עוזרת אישית מובנית בתוך המכשירים.
  • המעבד – המכשירים פועלים על מעבד מסוג Exynos 8859 אשר פועלים על 8 ליבות.
  • נפח אחסון – המכשירים כוללים נפח אחסון של 64 ג'יגה בייט, תמיכה בזיכרון מיקרו SD וזיכרון עבודה של 4 ג'יגה בייט.

במה כדאי לבחור

שני המכשירים יצאו אחד אחרי השני, ולכן למעשה אין הרבה הבדלים ביניהם. עם זאת, מי שהגודל חשוב לו, יוכל להתאים את המכשיר הנכון עבורו. גלקסי S8 מתאים יותר לאנשים המחפשים מכשיר קטן שהם יכולים להכניס לכיס או לתיק יד. גלקסי S8 פלוס מתאים למי שמעוניין לצפות בתכנים במסך גדול יותר. אוהבי הגלקסי S8 פלוס ישמחו לדעת שעומד לרשותם מסך גדול ואיכותי לצפייה בסרטים ולגלישה באינטרנט.