פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

איך למנוע מהסמארטפון להתחמם

כל מי שיש לו סמארטפון חווה זאת לפחות פעם אחת בחייו – סמארטפון מתחמם ולפי חוקי מרפי, זה קורה בדיוק בזמן הלא נכון. כך, למשל, כאשר החלטתם לצאת לדרך ארוכה ולסמוך על אפליקציית ה-WAZE שתראה לכם את הדרך, הטלפון הסלולרי שלכם התחמם יתר על המידה ופשוט נכבה. ואתם? החמצתם את הפנייה ונאלצתם לעשות סיבוב ארוך.

מכשיר הסמארטפון נוטה להתחמם מעת לעת. זה יכול לקרות בגלל שימוש אינטנסיבי באפליקציה, יום חם במיוחד, או סוללה לא מקורית אשר הוחלפה לא מזמן. כך או כך, כשהמכשיר שלכם מתחמם, יש בהחלט מה לעשות.

מה אפשר לעשות כדי לעצור את ההתחממות של הטלפון?

לא נעים לדבר בטלפון ולגלות שהאוזן שלכם חמה בגלל המכשיר ממנו אתם מדברים. אם אתם רוצים לעזור למכשיר שלכם להתקרר ולמנוע התחממות, אלה מספר דברים שאפשר לנסות לעשות לבד:

  • לצמצם את השימוש באפליקציות – הטלפון הסלולרי מתחמם מפני שהוא עובד קשה להריץ את האפליקציות שעובדות ברקע. ניתן לסגור אפליקציות שאינן נמצאות בשימוש ובכך להקל עליו.
  • מורידים את בהירות המסך – המסך פולט חום רב. וכך, ככל שהוא בהיר יותר, המכשיר פולט חום רב יותר. משום כך, כדאי להיכנס להגדרות של המסך (באמצעות גלילת הווילון כלפי מטה) ולצמצם את בהירותו. כך תחסכו מהמכשיר פליטת אנרגיה מיותרת.
  • להחליף את הסוללה – הסוללה מספקת אנרגיה למכשיר, אבל היא זו שגם גורמת להתחממותו. כאשר המכשיר מתחמם יתר על המידה, ייתכן שמדובר בסוללה ישנה יחסית שעשויה לשבוק חיים בקרוב. מסיבה זו חשוב לפנות למעבדה מקצועית ולהחליפה, רצוי בסוללה מקורית..
  • מה לעשות כששום דבר לא עוזר – מומלץ פשוט לכבות את המכשיר לכמה דקות, לתת לו להתקרר מעט ואז להדליקו שוב.

פונים למקצוענים

אם השיטות העצמאיות לקירור מכשיר הסמארטפון לא פעלו, סימן שיש צורך לגשת אל מקצוענים בתחום. הטכנאים המקצועיים של GetCell ישמחו לסייע לכם לטפל בכל בעיה.