פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

הסוללה נגמרת מהר? איך להאריך את חיי הסוללה

כמו כולם, גם אנחנו תלויים רבות במכשיר הסלולרי "הקטן" שברשותנו, או ליתר דיוק בסוללה שלו, מכיוון שהיא זו שמאפשרת לנו להתנייד, לחפש בתי עסקים קרובים מכל מקום אפשרי, לדבר עם חברים או לשוחח אתם בווטסאפ.
משום כך, כאשר הסוללה נגמרת מהר, אנו תלויים רבות במטען שלנו ונאלצים להישאר קרוב לשקע החשמלי בבית, בעבודה או בכל מקום ציבורי.
קיימות מספר סיבות להתרוקנות מהירה של סוללה. זה יכול להיות שימוש באפליקציות כבדות, מסך בהיר מדיי או שחיקת הסוללה המרמזת על כך שאתם צריכים להחליף אותה.

כך נאריך את חיי הסוללה באופן עצמאי

לעתים נוכל לפעול למען הסוללה של מכשירנו ולהאריך את חייה. אלה כמה דברים שכדאי ורצוי לנסות בבית:

  • עמעמו את בהירות המסך – המסך צורך אנרגיה רבה מהמכשיר וכך גם גורם לסוללה שלכם להסתיים מהר מדיי. נסו להכהות מעט את המסך (אור כהה בריא יותר לעיניים) וכך לצמצם את צריכת האנרגיה של הסוללה. כמו כן, כדאי לנסות ולקצר את זמן ההמתנה של המסך מ-30 שניות, שהן ברירת המחדל בדרך כלל, ל-15 שניות.
  • צמצום בשירותים בלתי פעילים – לדוגמא שירותי המיקום.
    אנחנו משתמשים בהם רבות ברכב וכשאנו מפעילים את אפליקציית ה-WAZE, אבל בינינו – כשאנו יוצאים מהרכב, אין בהם באמת שימוש. עם זאת, שירותים אלה צורכים אנרגיה רבה מהסוללה. משום כך, חשוב לזכור לכבות אותם כשאיננו נמצאים בתוך הרכב.
  • להיפטר מאפליקציות שאינן בשימוש – אנחנו אוהבים להוריד אפליקציות שונות למכשיר שלנו ולנצל את העובדה שהן מוצעות לנו בחינם. אבל כמה פעמים יצא לנו באמת לשחק במשחק הבועות החדש? ומתי בפעם האחרונה השתמשנו באפליקציה אשר מראה את מפת הכוכבים? אפליקציות "מיותרות" גוזלות אנרגיה מהסוללה, ולכן רצוי לכבות אותן (או אפילו להסיר אותן לחלוטין מהמכשיר).
  • לכבות את הקישוריות– לכבות את כל הקישוריות שאינן פעילות באותו רגע, כמו GPS, Bluetooth ועוד.
  • החלפת הסוללה – כששום דבר לא עוזר, סביר להניח שמדובר בבעיה בסוללה. חשוב לפנות למעבדה מקצועית כדי לבצע החלפה של הסוללה בהקדם ולוודא כי מדובר בסוללה המתאימה למכשיר.

מחליפים סוללה ב-GetCell

אם אתם מחפשים מעבדת סלולר אמינה ומומלצת, GetCell נמצאת כאן בשבילכם. הצוות המקצועי של המעבדה מומחה באיתור תקלות שונות, ובכללן גם סוללה שנגמרת במהירות בלתי צפויה. אז אם הסוללה של המכשיר שלכם צריכה להיטען שוב ושוב ואתם מבינים שאינכם יכולים להמשיך יותר במתכונת זו, פנו לצוות המקצועי של GetCell.