פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

אייפון X

יש אנשים אשר אינם מוכנים לוותר על האייפון. הם רגילים למערכת ההפעלה iOS המאובטחת ורואים בה עתיד מזהיר. משום כך, הם הראשונים שדואגים להתעדכן כאשר אייפון משוכלל יוצא אל השוק. משום כך, רבים שמחו כשאייפון X יצא לאוויר העולם. כך הם יכלו לחקור את התכונות האיכותיות שלו ולהתפאר בפני חבריהם. אז מה כל כך מיוחד בו? בואו נראה.

המסך הוא המלך

כאשר בוחנים את המאפיינים של המכשיר הדבר הראשון שמסתכלים עליו הוא המסך. זאת משום שדווקא המסך מכל הרכיבים הוא המקשר בינינו לבין האייפון שלנו ומתרגם במיומנות ובמהירות את הפקודות שלנו, בין אם מדובר במענה להודעת טקסט או בפתיחת משחק אהוב. אייפון X מתפאר במסך האיכותי שלו בגודל 5.8 אינץ'. מדובר במסך Edge to Edge מסוג OLED אשר מתפרש על כל המכשיר. המסך מאפשר חוויית צפייה מהנה ומפסק צבעים חדים ובהירים.

זיהוי פנים בטוח

במקום טכנולוגיית ה-Touch ID, טכנולוגיית טביעת אצבע שהייתה נהוגה עד כה לצורך שמירה על האבטחה, באייפון X קיימת כרגע טכנולוגיית Face ID המאפשרת זיהוי תווי פנים של בעלי המכשיר. אייפון X כולל מערך זיהוי פנים משוכלל, הוא מחפש את הפנים של המשתמש ועורך זיהוי מהיר אשר נמשך שניות אחדות.

העיקר שיש מצלמות

יש אנשים אשר קונים אייפון חדש בשביל המצלמה, אכן אייפון X לא מאכזב מבחינת המצלמה האחורית. המצלמה מצלמת באיכות של 12+12 מגה פיקסל, כולל מבזק לד, 2 טמפרטורות צבע יכולת צילום פנורמי, יכולת צילום בהילוך איטי ויכולה גם לזהות חיוכים. גם מצלמת הסלפי לא רעה כלל, וניתן לצלם בה באיכות של 7 מגה פיקסל.

ביצועים ואחסון 

אייפון X פועל על ערכת שבבים מסוג Apple A11 Bionic, בעל מעבד של שש ליבות אשר פועלות במהירות של 2.5 ג'יגה הרץ. זיכרון העבודה של המכשיר הוא 3 ג'יגה בייט, ושטח האחסון ניתן לבחירה: קיימת אפשרות לבחור באחסון של 64 או 256 ג'יגה בייט.