פתח סרגל נגישות accessibility

כלי נגישות

אנחנו פה כדי לעזור

אייפון 8 ועוד אחד

אוהבים מכשירי אייפון? לא מוכנים לוותר על מערכת ההפעלה האיכותית והמאובטח iOS? אם כן, סביר להניח שיצא לכם לעקוב אחר המכשירים שיצאו אל השוק, כך שלא החמצתם את אייפון 8 ואת הדגם הבא ישר אחריו: אייפון 8 פלוס. מתלבטים בין הדגם הנכון עבורכם? ובכן, בחירת הדגם תלויה במאפיינים שאתם מחפשים.

מאפיינים המשותפים לשני הדגמים

באופן כללי, אייפון 8 ואייפון 8+ הם שני דגמים דומים למדיי. שניהם מוגנים על ידי זכוכית חזקה הממוקמת לא רק בחלק הקדמי של המסך, אלא גם בחלק האחורי. בדרך זו, המכשיר מוגן היטב מפני נפילות. כמו כן, שני האייפונים כוללים מעבד חזק המאפשר ביצועים מהירים – מעבד שיש לו 6 ליבות הפועל בתדר של 2.5 ג'יגה הרץ. נוסף על כך, לשני הדגמים מאפייני מצלמות זהים. המצלמה הראשית מצלמת באיכות של 12 מגה פיקסל, היא כוללת מייצב תמונה אופטי, יכולת צילום וידאו באיכות של 7 מגה פיקסל וכן מפתח צמצם באיכות של f/2.2. מבחינת נפח אחסון, הרי שהוא נתון לבחירתם של המשתמשים. יש המעדיפים נפח מצומצם יותר של 64 ג'יגה בייט, ואחרים הולכים עם הנפח עד הסוף ובוחרים ב-256 ג'יגה בייט.

אז במה הם נבדלים בכל זאת

ובכן, יש כמה מאפיינים. אייפון 8 מגיע עם מסך בגודל 4.7 אינץ' וברזולוציית 750×1334 מגה פיקסל. הסוללה שלו בעלת קיבולת של 1,821 mAh, והוא בעל משקל קל יחסית של 148 גרם. אייפון 8 פלוס, לעומת זאת, מגיע עם מסך גדול יותר של 5.5 אינץ', סוללה בעלת קיבולת של 2,675 mAh ומשקל של 202 גרם.

מתאימים את המכשיר למשתמש

כעת, כאשר אנו מכירים את יכולותיו של כל מכשיר, פחות או יותר, ניתן לבצע בחירה מושכלת. אייפון 8 מתאים לאנשים אשר מחפשים מכשיר קומפקטי, בעל ביצועים מהירים לשימוש יום יומי אך לא אינטנסיבי מדיי. מהבחינה הזו יכול האייפון 8 להיות בן לוויה נהדר עבור אנשים שמדברים בטלפון, שולחים מדי פעם הודעות ומשחקים באפליקציית משחקים מובחרת. אייפון 8 פלוס הוא מכשיר משודרג יותר הכולל מסך רחב יותר וסוללה בעלת קיבולת גבוהה יותר. הוא מתאים לאנשים שאינם יכולים לתאר את חייהם ללא הטלפון.